Piątek, 14 maja 2021. Imieniny Bonifacego, Julity, Macieja

SUPER BABKA 2013 Szukamy nieprzeciętnych kobiet

2013-03-07 09:29:19 (ost. akt: 2013-03-07 09:29:23)

Podziel się:

Społeczniczki, sportsmenki, kobiety biznesu, panie zajmujące się kulturą - czekamy na zgłoszenia od naszych Czytelników, którzy chcą wskazać "Super Babkę 2013". Chcemy wyróżnić kobiety nieprzeciętne, bez względu na urodę, wiek i stanowisko.

Plebiscyt „Super Babka Kuriera Makowskiego" organizujemy po raz pierwszy. To tytuł, który przyznamy w imieniu naszych Czytelników, kobiecie, którą wybiorą. Formuła naszego plebiscytu jest bardzo prosta. Czytelnicy zgłaszają nam kobiety, które ich zdaniem warto wyróżnić. Mogą to być panie, które zajmują się działalnością charytatywną, ich firmy dynamicznie się rozwijają, a nie zapominają przy tym o odpowiedzialności społecznej. Możecie też zgłosić sportsmenki, popularyzatorki i animatorki kultury czy zdrowego stylu życia. Lista możliwości jest naprawdę długa i w żaden sposób jej nie ograniczamy. Chcemy nagrodzić kobiety, które po prostu się wyróżniają i czynią wiele dobra.

Zgłoszenia kandydatek należy przysyłać na adres mailowy: redakcja@kuriermakowski.pl

Przyślijcie nam imię i nazwisko kandydatki, oraz kilka zdań na jej temat. Kandydatka musi mieszkać, pracować i działać na terenie powiatu makowskiego. Na zgłoszenia kandydatek do tytułu Super Babki czekamy do 10 marca.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB