Czwartek, 22 kwietnia 2021. Imieniny Łukasza, Kai, Nastazji

Drugi tom albumu "Ocalić od zapomnienia"

2013-04-12 12:45:21 (ost. akt: 2013-04-12 12:47:20)

Podziel się:

Właśnie ukazał się drugi tom albumu „Ocalić od zapomnienia Powiat Makowski” poświęcony ogólnej historii życia mieszkańców miast i gmin naszego powiatu. Można go zakupić w cenie 50 zł w Starostwie Powiatowym w Makowie Mazowieckim , ul. Rynek 1, pokój 11.

Po sukcesie edytorskim jakim są obydwa te wydania nie „spoczęliśmy na laurach”, ale przygotowujemy się do wydania kolejnych dwóch tomów. Tym razem, pragniemy ukierunkować się na udokumentowanie minionych lat, ze szczególnym uwzględnieniem życia sportowego oraz wydarzeń gospodarczo – przemysłowych powiatu.
Wydawane przez nas albumy nie mają jedynie wartości pamiątkowo – sentymentalnej. W ich powstanie angażuje się wielu ludzi, by zebrane, opracowane i usystematyzowane w zwartą całość materiały trafiły do odbiorcy w formie najbardziej rzeczowej i przystępnej, bardzo ładnie wydanej.
Zwracamy się do wszystkich Państwa, którzy są w posiadaniu informacji, fotografii lub innych pamiątkowych przedmiotów, wycinków prasowych, dyplomów itp. W szczególności w dziedzinie sportu i przemysłu, o udostępnienie nam ich w celu wykorzystania przy opracowaniu kolejnych wydań.
Będziemy bardzo wdzięczni za każdą pomoc, podpowiedź, sugestię, a Państwo będą mieć niewątpliwą satysfakcję, że przyczynili się do wzbogacenia zawartości tak unikatowych książek.
Zainteresowanych proszę o kontakt pod nr telefonu 29 71 73 672 lub mailowo joanna.rzepka@powiat-makowski.pl

dr inż. Joanna Rzepka

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB