Czwartek, 25 lutego 2021. Imieniny Almy, Cezarego, Jarosława

Setki zdechłych kurczaków na wysypisku

2013-04-25 11:42:29 (ost. akt: 2014-03-20 08:46:18)

Podziel się:

Niedaleko fermy na osiedlu Bazar w kontenerze znaleziono martwe kurczaki oraz kury. Potworny fetor i roje much nie dają żyć mieszkańcom.

- Właściciel fermy notorycznie wyrzuca tu kurczaki, nie chce nawet wiedzieć ile czasu ta padlina tu stoi. Smród zrobił się nie do zniesienia. Powinien zająć się tym sanepid - mówi nam anonimowo jedna z mieszkanek Bazaru. Pracownik fermy tłumaczy jednak, że to tylko opóźnienie ze strony firmy sprzątającej. - Nic się nie stało, wygląda to tak dlatego, że ostatnie dni były bardzo ciepłe. Wszystko tu stoi, spuchło, powypadało i niestety śmierdzi. Niedługo nie będzie po tym ani śladu - mówi Kazimierz, pracownik fermy w Bazarze. Okazało się jednak, że nie ma rzeczy nie możliwych, nawet spóźniona firma przyjechała w ciągu godziny po natychmiastowej interwencji inspekcji weterynarii. - Taka sytuacja jest niedopuszczalna, nikt nie może wystawić kontenera z martwymi zwierzętami przed bramę. Problem został natychmiast rozwiązany, jeśli jednak się powtórzy, może zostać zakazane prowadzenie dalszej działalności - mówi lekarz weterynarii Mariusz Dobosz.

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. polonista #1066282 | 95.49.*.* 25 kwi 2013 19:08

    Proponowałbym piszącemu ten artykuł redaktorowi...zapoznać się z zasadami pisowni zaprzeczenia "nie" z przymiotnikami lub ewentualnie nie umieszczać artykułów...z błędami.

    ! - + odpowiedz na ten komentarz