Niedziela, 28 lutego 2021. Imieniny Ludomira, Makarego, Wiliany

Roboty idą za wolno? Starosta: Będą wykonane na czas

2013-10-02 09:53:12 (ost. akt: 2013-10-02 09:56:27)

Podziel się:

- Nie da się na te roboty patrzeć – poskarżył się nasz czytelnik na przebudowę przepustu w Słoniawach (gm. Karniewo). Starosta makowski zapewnia, że inwestycja postępuje we właściwym tempie.

Chodzi o modernizację przepustu (ma być to teraz mostek) na wjeździe do Słoniaw (od strony Makowa), prowadzoną na zlecenie samorządu powiatowego. Czytelnik, który odwiedził naszą redakcję twierdził, że prace tam toczą się wyjątkowo opornie. – Przejeżdżam tą drogą kilka razy dziennie i nie mogę się nadziwić. Praca tam idzie bez wyraźnych postępów, wyraźnie opóźnia się w czasie – podkreślał mężczyzna. Narzekał też na zaangażowanie robotników, brak nadzoru itp. – To nie tylko moje zdanie, podobne ma wielu innych ludzi tamtędy przejeżdżających – zapewniał.
Zdaniem naszego czytelnika, taką inwestycję należy zakończyć jak najszybciej i udostępnić ludziom. – Pośpiech jest raczej wskazany – wskazywał.
Starosta makowski Zbigniew Deptuła twierdzi z kolei, że inwestycja idzie we właściwym tempie. - Nie ma problemów. Ma zostać wykonana do końca listopada i w tym terminie zostanie zakończona – przekonuje. Przypomina, iż jest to kontynuacja remontu ciągu drogi. – Pozyskujemy środki zewnętrzne i chcemy je tak wykorzystywać – mówi starosta.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB