Piątek, 18 czerwca 2021. Imieniny Elżbiety, Marka, Pauli

Majkowski odchodzi

2013-12-23 09:29:11 (ost. akt: 2013-12-23 09:36:01)
Kamil Majkowski

Kamil Majkowski

Podziel się:

Kamil Majkowski nie będzie już grającym trenerem Makowianki Maków Mazowiecki. Chce jeszcze spróbować swoich sił jako zawodnik na wyższym szczeblu rozgrywkowym.

W wywiadzie udzielonym klubowej stronie internetowej (www.makowianka.futbolowo.pl) Kamil Majkowski mówi m.in., że nie jest do końca zadowolony z postawy drużyny w rundzie jesiennej. - Gdybyśmy nie przegrali tych ostatnich czterech spotkań, skończylibyśmy rundę na podium, a tak tracimy do niego aż 10 punktów – stwierdza. Nie jest w stanie ocenić, co spowodowało obniżkę formy teamu z Makowa w końcówce rundy. - Na pewno przyczyniły się do tego różnego rodzaju absencje spowodowane szkołą, zawieszeniami i kontuzjami – podkreśla na łamach portalu Majkowski.
Nie ukrywa, że póki co żegna się z drużyną. - Na pewno będę szukał sobie jakiegoś klubu od stycznia. Chcę jeszcze spróbować swoich sił na wyższym szczeblu rozgrywek – tłumaczy swoją decyzję Majkowski, który w przeszłości występował nawet w Legii Warszawa (jego karierę w znacznym stopniu zahamowały kontuzje).
A jakie jest jego zdanie o funkcjonowaniu makowskiego klubu? - W Makowie Mazowieckim musi się bardzo, ale to bardzo dużo zmienić, aby sport i w tym klub Makowianka mogły dobrze funkcjonować i osiągać lepsze wyniki. Kiedy byłem trenerem, nikt poza mną i prezesem Traczewskim nie interesował się, co się dzieje w klubie. Oczywiście było wsparcie finansowe od miasta, ale to niestety nie wystarczy by to wszystko dobrze funkcjonowało – ocenia były trener. Jednocześnie jednak zapewnia, że w przyszłości będzie chciał do Makowa wrócić.
Póki co, nie wiadomo, kto poprowadzi naszą drużynę w rundzie wiosennej.
dk

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB