Poniedziałek, 1 marca 2021. Imieniny Albina, Antoniny, Radosławy

Misiowe szaleństwa

2013-12-24 12:05:22 (ost. akt: 2013-12-24 12:06:16)
Pojawił się „prawdziwy” Kubuś Puchatek

Pojawił się „prawdziwy” Kubuś Puchatek

Podziel się:

Wyjątkowa frajda spotkała najmłodszych uczniów podstawówki i przedszkolaków z Sypniewa – mogły przynieść do szkoły swoje przytulanki. Pluszowe misie biły rekordy Guinnessa, były też konkursy i zabawy dla ich właścicieli.

- Uczniowie z klas I–III i przedszkolaki chętnie na forum szkoły prezentowały swoje ukochane pluszaki, śpiewały i tańczyły wraz z nimi, a także podrzucały je wysoko do góry, by następnie móc przytulić. Poznały historię pluszowego misia, słuchały fragmentów książek o misiach, udzielały odpowiedzi na zagadki – opowiadają sypniewscy pedagodzy.
Na scenie pojawił się też „prawdziwy” Kubuś Puchatek, któremu dzieci złożyły życzenia urodzinowe i zaśpiewały „Sto lat” , a także uroczyście obiecały, że na zawsze pozostaną jego przyjaciółmi. Kłapouchemu zaś pomogły odnaleźć ogon i z zawiązanymi oczyma próbowały mu go przyczepić.
Uczniowie mogli wziąć udział w konkursach „Mój miś ze skarpety” oraz „Portret misia”, a pluszaki biły rekordy Guinnessa w kategoriach największy, najmniejszy, najgrubszy, najmilszy i najbardziej kolorowy miś. - Wszystkim dzień upłynął bardzo wesoło, kolorowo i słodko od „małego co nieco”. Zarówno dzieciaki, jak i misie z niecierpliwością czekają na ponowne spotkanie w tym gronie za rok – mówią nauczyciele.
Święto misiów przygotowały bibliotekarki Agnieszka Lewandowska i Zofia Niedzialak, którym pomogły wychowawczynie klas oraz gimnazjaliści – członkowie Koła Przyjaciół Biblioteki.
Oprac. el

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB