Niedziela, 7 marca 2021. Imieniny Flicyty, Kajetana, Pauli

Przedszkolaki zauroczyły występem

2014-01-02 14:42:19 (ost. akt: 2014-01-02 14:43:42)

Podziel się:

Przedszkolaki zadebiutowały na scenie w Zespole Szkół im. Marii Skłodowskiej Curie w Krasińcu. Ich pierwszym tak ważnym przedstawieniem były jasełka.

Na widowni zasiadły rodziny maluchów oraz ich wychowawcy, zaproszonymi gośćmi byli również dyrektor szkoły Dariusz Wiśniewski, wicedyrektor Anna Kubik, sekretarz gminy Kazimierz Białobrzeski oraz Teresa Ślaska, dyrektor Gminnego Zespołu Ekonomiczno-Administracyjnego Szkół w Płoniawach-Bramurze. Jasełka odbyły się 6 dni przed świętami Bożego Narodzenia, a w rolę aktorów wcieliły się 3,4- i 5-latki. Była Maryja, św. Józef, malutkie dzieciątko Jezus, aniołowie, trzej królowie oraz pastuszkowie. Zawarte w programie treści oraz śpiewane przez dzieci kolędy i pastorałki wytworzyły miłą atmosferę. Na zakończenie dzieci wręczyły przybyłym gościom małe podarunki. Nie był to jednak koniec atrakcji - maluchy odwiedził Mikołaj. Każde grzeczne dziecko otrzymało zabawkę oraz słodki upominek. Mogło, również zrobić sobie zdjęcie z gościem z Laponii, a nawet powiedzieć mu wierszyk.
Marlena Grzeszczak

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. piamir #1284806 | 78.30.*.* 2 sty 2014 20:53

    Cudne występy miały miejsce w Szkole Podstawowej w Rzewniu przed feriami świątecznymi - pastorałki i kolędy prezentowały dzieci od przedszkola do klasy szóstej -ale cóż dziennikarze Kuriera tam nie dotarli widać mają swoje bliższe i dalsze miłości- takie ich OBIEKTYWNE prawo

    ! - + odpowiedz na ten komentarz