Wtorek, 20 kwietnia 2021. Imieniny Agnieszki, Amalii, Czecha

„Heros Polskiej Gospodarki” – nagroda dla Centrum Medycznego Gajda-Med oraz Dyrektora dr. n. med. Roberta Gajdy

2014-02-03 14:52:36 (ost. akt: 2014-02-04 09:21:57)
Dyrektor Centrum Medycznego Gajda-Med dr n. med. Robert Gajda odbiera nagrodę Heros Polskiej Gospodarki z rąk Posła Adama Szejnfelda

Dyrektor Centrum Medycznego Gajda-Med dr n. med. Robert Gajda odbiera nagrodę Heros Polskiej Gospodarki z rąk Posła Adama Szejnfelda

Podziel się:

W dniu 31.01 2014 w Sali Wielkiej Zamku Królewskiego w Warszawie odbyła się Gala XXV-lecia Polskiego Klubu Biznesu oraz XV-lecia Akademii Polskiego Sukcesu . Na uroczystości prezes Polskiego Klubu Biznesu Ryszard Konwerski oraz przewodniczący Akademii Polskiego Sukcesu prof. Henryk Skarżyński wraz z wybitnymi politykami, ludźmi kultury i sportu wręczyli wyróżnienia szczególnie zasłużonym dla polskiej przedsiębiorczości osobistościom i przedsiębiorstwom.

Akademię Polskiego sukcesu powołano 15 lat temu. Tworzą ją ludzie, którzy swoim przykładem dowodzą, że polscy przedsiębiorcy, naukowcy, artyści i sportowcy mogą pochwalić się osiągnięciami na światowa skalę. Co roku akademia nagradza wybitne osobowości. W roku 2014 Złotymi Medalami Akademii Polskiego Sukcesu uhonorowano wielu samorządowców oraz przedstawicieli polskiej kultury, wśród nich Andrzeja Seweryna Dyrektora Teatru Polskiego, Hannę Gronkiewicz –Waltz Prezydent Warszawy, Andrzeja Rottermunda Dyrektora Zamku Królewskiego w Warszawie.
Swoje nagrody przyznał też świętujący XXV-lecie działalności Polski Klub Biznesu.
Honorową Nagrodę Oskar Polskiego Biznesu otrzymał  Martin Schulz - Przewodniczący Parlamentu Europejskiego za zasługi w proces integracji Polski z Unią Europejską, wielką sympatię do Polski ,  bezstronność i odwagę w mówieniu o trudnych sprawach, szczególny dar znajdywania kompromisu.
Wyróżnione zostało również osiem polskich firm i przedsiębiorstw o wybitnych zasługach dla życia gospodarczego i rozwoju przedsiębiorczości: Grupa Tubądzin, Towarzystwo Inwestycyjne BTA, Grupa LOTOS, Grupa MLEKOWITA, PPWB PROBET Sp. Z o.o., Cezary Gizka Prezes Zarządu Olympic Casino Poland, Menager XXV-lecia Beata Mońka prezes Gremi Business Communication. Honorową Nagrodę Herosa Polskiej Gospodarki otrzymało między innymi Centrum Medyczne Gajda-Med oraz Dyrektor dr n. med. Robert Gajda za stworzenie na Mazowszu nowoczesnej sieci przychodni medycznych świadczących najwyższej jakości usługi oraz osobiste zaangażowanie w tworzenie pozytywnego wizerunku prywatnej służby zdrowia.


Dyrektor Robert Gajda nagrodę odebrał z rąk Posła Adama Szejnfelda, a w rozmowie z mediami podkreślał, że to właśnie jakość świadczonych usług w Grupie Kapitałowej Gajda-Med jest kluczem do sukcesu firmy. Centrum Medyczne powstało w 1998 roku i od tego czasu jego pozycja na rynku nieustannie się umacnia się. Obecnie posiada 15 filii, a wkrótce będą kolejne. Aktualnie zatrudnia ponad 200 osób, w tym około 80 lekarzy różnej specjalności, którzy mają do dyspozycji nowoczesną infrastrukturą i sprzęt diagnostyczny, a także wykwalifikowany personel pomocniczy. Z usług Podstawowej Opieki Medycznej w Centrali i w filiach korzysta ponad 40000 pacjentów.
Gratulacje z okazji otrzymania tak prestiżowej nagrody wszystkim pracownikom złożył na ręce Dyrektora CM Gajda-Med, Europejski Komisarz ds. Budżetu i Programowania Finansowego Pan Janusz Lewandowski.


W uroczystość wręczenia nagród uczestniczyli przedsiębiorcy, członkowie kancelarii Prezesa Rady Ministrów, przedstawiciele Kancelarii Prezydenta RP, przedstawiciele parlamentu RP i władz samorządowych, przedstawiciele świata nauki i kultury oraz mediów.
Po Gali, w Hotelu Radisson Blu Sobieski odbył się Bal Laureatów Nagród.

Komentarze (4) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Pacjentka #1334533 | 178.42.*.* 25 lut 2014 14:48

  Żenada!

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. ave #1317862 | 83.144.*.* 6 lut 2014 14:44

  Żałosne. Kupić sobie nagrodę. Że też media się na to nabierają.

  Ocena komentarza: warty uwagi (5) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 3. londyńczyk #1314530 | 212.71.*.* 3 lut 2014 16:08

  "Perła Eskulapa" jest główną nagrodą w Ogólnopolskim Konkursie Perły Medycyny. Lokalne władze i sami nagrodzeni z dumą informują o wyróżnieniu. "To kolejne tak wysokie wyróżnienie", "ta nagroda jest ukoronowaniem naszej pracy", "w gronie najlepszych znalazła się nasza placówka", "sukces w tak prestiżowym konkursie potwierdza profesjonalizm i rzetelność" - tak o przyznaniu "Pereł Eskulapa" donoszą lokalne media i politycy. Także szpitale są dumne z nagród. Jednak proces przyznawania wyróżnień budzi wiele kontrowersji. Statuetka jest częścią gwarantowanego pakietu promocyjnego, za który płaci uczestnik. W umowie organizator konkursu zobowiązuje się "zapewnić uzyskanie nagrody w postaci złotej, srebrnej lub brązowej statuetki Perła Eskulapa 2013". Jest jeden warunek: opłata w wysokości 8600 złotych netto (10 578 złotych brutto).

  Ocena komentarza: warty uwagi (5) ! - + odpowiedz na ten komentarz