Czwartek, 22 kwietnia 2021. Imieniny Łukasza, Kai, Nastazji

Zimowa laba na wesoło

2014-03-04 08:50:24 (ost. akt: 2014-03-04 08:55:53)
Turniej warcabowy rozegrano w dwóch kategoriach wiekowych

Turniej warcabowy rozegrano w dwóch kategoriach wiekowych

Podziel się:

Zimowe ferie w Gminnym Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu w Starym Szelkowie przebiegają w iście wiosennej atmosferze. Dzieci nie narzekają na brak śniegu i mrozu i szybko poczuły wiosenne klimaty.

- Dzięki życzliwości i fachowym instrukcjom pań z Koła Gospodyń Wiejskich w Smrocku uczestnicy zajęć wyczarowali wiosenne kwiaty z bibuły. W mgnieniu oka powstały piękne żonkile i krokusy, które teraz zdobią naszą świetlicę. Najmłodsi uczestnicy przygotowali bukiety dla ukochanych mam i babć – opisuje Iwona Gutowska, dyrektor GCKCziS.
I dodaje też, że starsze dziewczęta spotkały się w tamtejszej Akademii Urody. Zajęcia prowadziła Karolina Wróblewska, studentka kosmetologii. - Każda z uczestniczek mogła korzystać ze zdobienia paznokci, a nawet wyjść z nową fryzurą. Również chłopcy znaleźli ofertę dla siebie w czasie turnieju warcabowego, który rozegrano w dwóch kategoriach wiekowych. Zwycięzcy turnieju otrzymali cenne nagrody: głośniki komputerowe, nośniki pamięci flash i lampki LED. Dla najmłodszych i pokonanych przygotowaliśmy nagrody pocieszenia – relacjonuje Gutowska.
W tym tygodniu dla dzieci przygotowano zajęcia teatralne, muzyczne oraz sportowo-taneczne, a także turniej bilardowy. Na zakończenie ferii odbędzie się spektakl magii i iluzji w wykonaniu Łukasza Podymskiego. - Każdego dnia czekają na dzieci bajkowe poranki w bibliotece, tenis stołowy, bilard – podkreśla szefowa GCKCziS.
dk

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB