środa, 23 września 2020. Imieniny Bogusława, Liwiusza, Tekli

Druga sparingowa porażka

2014-03-05 15:04:50 (ost. akt: 2014-03-05 15:05:35)
Zawodnicy GUKS-u doznali drugiej sparingowej porażki

Zawodnicy GUKS-u doznali drugiej sparingowej porażki

Podziel się:

Grający w ostrołeckiej B-klasie zawodnicy GUKS-u Krasnosielc nie zwalniają tempa. Kolejnym przeciwnikiem w meczu kontrolnym był Orzyc Chorzele, który wygrał z naszą drużyną 3-2.

To jeden z pretendentów do gry w lidze okręgowej, zajmujący 5. miejsce w ciechanowsko-ostrołęckiej A-klasie. Do tej pory zebrał on 25 punktów i ma tylko 4 oczka straty do liderującego Strzegowa. Mecz odbył się w Baranowie, na sztucznej nawierzchni. Trener GUKS-u Tomasz Urbański miał do dyspozycji 18-osobową ekipę.
Faworytem spotkania byli zawodnicy z Chorzel, choć GUKS dzielnie stawiał opór przeciwnikowi. Przy odrobinie szczęścia oraz większej skuteczności do siatki rywala mogli kolejno trafić Urbański, Chełchowski czy Mikulak. Pierwsza bramka należała jednak do A-klasowego zespołu. W drugiej części meczu, mimo zmian jakie wprowadził na boisko trener Krasnosielca, ambitni zawodnicy Orzyca zdołali dołożyć jeszcze dwa trafienia.
Pod koniec meczu do głosu doszli zielono-czerwoni. Najpierw świetne podanie od Tomasza Urbańskiego otrzymał Krzysztof Pajewski, który nie miał problemu z pokonaniem bramkarza. Drugie trafienie należało do Przemysława Milewskiego, po akcji indywidualnej.
Przed GUKS-em kolejny ciekawy sparing z drużyną A-klasy. Tym razem będzie to 9 marca Bartnik Myszyniec.
do

Wynik

GUKS Krasnosielc 2-3 (0-1) Orzyc Chorzele

Bramki: Krzysztof Pajewski, Przemysław Milewski

Skład GUKS-u: A. Milewski, T. Rogala, A. Majewski, F. Włodarski, P. Milewski, T. Szewczak, T. Urbański, S. Chełchowski, S. Kurzyński, Sz. Mikulak, K. Pajewski
a także: A. Grabowski, M. Gajek, R. Włodarski, C. Pichała, A. Oleksy, M. Pragacz, A. Wnuk

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB