Sobota, 16 stycznia 2021. Imieniny Mascelego, Walerii, Włodzimierza

O puchar „Kuriera”

2014-03-07 08:33:00 (ost. akt: 2014-03-07 08:33:57)
Nie mogło się obyć bez pamiątkowych dyplomów

Nie mogło się obyć bez pamiątkowych dyplomów

Podziel się:

Ferie zimowe już za nami, jednak dzieciaki, które uczęszczały na zajęcia prowadzone przez Miejski Dom Kultury w Makowie Mazowieckim, na długo zapamiętają chwile wspaniałej zabawy. Co najmniej kilka z nich było podczas zmagań o puchar „Kuriera”.

W drugim tygodniu ferii (o wydarzeniach z pierwszego pisaliśmy w poprzednim numerze) MDK przepełniony był dziećmi, dla których prowadzone były różnorodne zajęcia, m.in. „Granie w eksperymentowanie”, warsztaty savoir-vivre, beatboxu czy te perkusyjno-bębniarskie. Dużym powodzeniem cieszyły się również zajęcia taneczne prowadzone przez Olgę Nitkowską-Brejnak, znaną z udziału w programie „You Can Dance”, podczas których dzieciaki nauczyły się podstaw tańca współczesnego.
W środę zaś odbył się turniej tenisa stołowego o puchar „Kuriera Makowskiego”. Prowadzony był w 3 kategoriach: dziewcząt chłopców z klas I-VI szkół podstawowych oraz chłopców z gimnazjum. W tej pierwszej grupie puchar zasłużenie zdobyła Paulina Żychowska, II miejsce należało do Marty Majkowskiej, a III zaś do Pauliny Tyburskiej. W kategorii chłopców I miejsce zdobył Bartek Soroko, II - Jakub Kubaszewski a III - Przemysław Jankowski. W kategorii gimnazjum niepokonany okazał się Paweł Płocharski, II lokatę zajął Mateusz Kowalkowski, zaś III - Tomasz Wysocki. Nikt jednak nie wyszedł przegrany, każdy otrzymał drobny upominek.
Ostatnim punktem programu ferii zimowych było ognisko dla wszystkich uczestników tego zorganizowanego wypoczynku.
Marlena Grzeszczak

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB