Sobota, 27 lutego 2021. Imieniny Gagrieli, Liwii, Leonarda

"Pro Masovia" dla Elżbiety Dębek

2014-04-04 08:36:53 (ost. akt: 2014-04-04 08:42:25)
Elżbieta Dębek otrzymała medal "Pro Masovia"

Elżbieta Dębek otrzymała medal "Pro Masovia"

Podziel się:

"Działania PROW na lata 2014–2020" – tak brzmiał tytuł konferencji Polskiego Związku Niewidomych – Zarządu Okręgu Mazowieckiego oraz Koła Terenowego w Makowie Mazowieckim.

Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 14 w sali Domu Weselnego "Monika" w Makowie. Gości przywitała Elżbieta Dębek, prezes tutejszego Koła Terenowego PZN. Następnie radny Sejmiku Województwa Mazowieckiego Marian Krupiński w imieniu marszałka Adama Struzika wręczył jej medal "Pro Masovia" za pracę i zasługi w PZN.
Program konferencji wypełniony był fachowymi wykładami. Założenia Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007–2013 przedstawiła zebranym Barbara Karol, kierownik Oddziału Mazowieckiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Makowie Mazowieckim. Kolejnym punktem było omówienie działań możliwych do realizacji w ramach PROW-u w latach 2014–2020. Szczegółowo dokonała tego Joanna Rzepka, dyrektor Wydziału Rolnictwa, Ochrony Środowiska, Promocji i Rozwoju Gospodarczego w makowskim starostwie.
Głos zabrała także Barbara Sutkowska z Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Anna Grabowska – dyrektor Biblioteki Pedagogicznej w Ostrołęce. Na zakończenie spotkania wszystkim podziękowała Elżbieta Dębek, po czym zaprosiła uczestników na poczęstunek.
sz

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB