Piątek, 22 stycznia 2021. Imieniny Dominiki, Mateusza, Wincentego

Rywalizacja na wysokim poziomie

2014-04-04 08:56:29 (ost. akt: 2014-04-04 08:58:53)
zwycięzcy zawodów oraz prezes UKS "POTOK" Dariusz Budelewski

zwycięzcy zawodów oraz prezes UKS "POTOK" Dariusz Budelewski

Podziel się:

Zawodnicy z Ostrołęki, Różana, Goworowa, Olszewa–Borek, Rzekunia, Rupina, Sielunia i oczywiście gospodarze wystąpili 23 marca w Młynarzach, gdzie odbył się XIII Otwarty Turniej Tenisa Stołowego. Zorganizował go miejscowy klub UKS „POTOK”.

- Turniej w Młynarzach zawsze cieszył się dużym zainteresowaniem i przyciągał wielu bardzo dobrych zawodników. Tak samo było i teraz – relacjonuje Dariusz Budelewski, prezes klubu, który czuwał nad przebiegiem imprezy. Jak podkreśla, stała ona na wysokim poziomie, a pojedynki były bardzo zacięte i wyrównane. - Stąd wiele gier wzbudziło duże zainteresowanie i podziw oglądających – opisuje Budelewski.
Turniej rozegrano w dwóch kategoriach wiekowych – gimnazjum i szkoły średnie (łącznie) oraz open.
Najlepsi zawodnicy otrzymali puchary i nagrody rzeczowe ufundowane przez europosła Jarosława Kalinowskiego oraz Grażynę i Dominika Głażewskich. A na koniec prezes Budelewski podziękował wszystkim za udział w rywalizacji i zaprosił na przyszły rok. Wyraził też nadzieję, że dzięki właśnie takim otwartym turniejom tenis stołowy będzie nadal się rozwijał i coraz więcej młodych ludzi będzie wybierało tę dyscyplinę sportu.
dk

RASTER
Najlepsi
Kat. Gimnazjum i szkoła średnia:
1.Opalach Kamil – Młynarze, 2. Smoliński Michał – Różan, 3. Rawa Artur – Młynarze, 4. Budelewski Damian - Różan
Kat. Mężczyźni - OPEN
1.Szczubełek Kamil – Rzekuń, 2. Mierzejewski Roman – Rzekuń, 3. Kowalczyk Grzegorz – Rzekuń, 4. Grucelski Dariusz - Ostrołęka

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB