Porażka z Legionovią

2014-04-09 08:45:03 (ost. akt: 2014-04-09 08:45:32)
Trampkarze Makowianki drugą część sezonu rozpoczęli od porażki

Podziel się:

Nie tak wyobrażali sobie rozpoczęcie drugiej rundy sezonu zasadniczego młodzi piłkarze MKS-u Makowianki. W premierowym meczu z Legionovią Legionowo podopieczni Wojciecha Traczewskiego przegrali na własnym stadionie 1-3.

Po dobrych wynikach podczas okresu przygotowawczego chyba każdy z nas liczył na dobre wyniki w kolejnych meczach. Niestety w pierwszym ligowym meczu o punkty makowianie ulegli Legionovi Legionowo 1-3. Zdeterminowani piłkarze z Makowa dobrze rozpoczęli ten pojedynek, bo to oni jako pierwsi zdobyli bramkę. W 19 minucie meczu faulowany w polu karnym był najlepszy strzelec biało-zielonych Maciej Traczewski. Arbiter wskazał na 11. metr boiska. Do piłki podszedł Szymon Kacprzycki i strzelając w lewy róg bramki wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Do przerwy wynik utrzymał się.
W drugich 35 minutach to już przyjezdni dyktowali warunki gry. 10 minut po rozpoczęciu drugiej odsłony goście wyrównali stan rywalizacji. Świetnym strzałem z 16 metra popisał się jeden z rywali. W 66 minucie meczu Legionovia wyszła na prowadzenie, wykorzystując błąd defensywy Makowianki. W doliczonym już czasie gry przyjezdni zdobyli trzecie trafienie, celnie egzekwując rzut karny.
Kolejny mecz makowianie rozegrają na wyjeździe, a ich przeciwnikiem będzie AP Sochaczew.