Piątek, 18 czerwca 2021. Imieniny Elżbiety, Marka, Pauli

„Stop przemocy”

2014-04-10 09:30:06 (ost. akt: 2014-04-10 09:36:03)
Konkurs przeprowadzony był w 2 kategoriach wiekowych

Konkurs przeprowadzony był w 2 kategoriach wiekowych

Podziel się:

Spośród 44 prac nadesłanych na konkurs plastyczny "Stop przemocy" organizowanego w gminie Płoniawy-Bramura wybrano 8 najlepszych. Ze względu na wysoki poziom, komisja postanowiła jednak nagrodzić dyplomami wszystkich uczestników.

Uroczysta gala wręczenia nagród uczestnikom odbyła się w Gminnym Ośrodku Kultury w Płoniawach-Bramurze. Konkurs został zorganizowany zaś przez miejscowy Zespół Interdyscyplinarny i Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Wszystkich zaproszonych gości oraz wykonawców prac przywitał wójt gminy Włodzimierz Załęski. Następnie Kazimierz Białobrzeski, sekretarz gminy, odczytał protokół z rozstrzygnięcia konkursu, informując, że zostały nadesłane 44 prace. -Wszystkie były bardzo ciekawe. Uczniowie wykazali się dużą wrażliwością na problem przemocy, wykorzystując różne formy graficzne oraz techniki. - zapewniał sekretarz.
Przed wręczeniem nagród pracownicy Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Makowie Mazowieckim - Marzanna Janicka i Joanna Krukowska - przedstawiły informację na temat zjawiska przemocy rówieśniczej. Można było dowiedzieć się, jak należy reagować na taką przemoc oraz gdzie należy się zgłosić, gdy się jej doświadcza.
Na zakończenie gali nagrody wręczyli wójt gminy Płoniawy-Bramura Włodzimierz Załęski oraz kierownik posterunku policji w Krasnosielcu Grzegorz Trojanowski.
Konkurs przeprowadzony był w 2 kategoriach wiekowych. W kategorii klas IV-VI I miejsce zajęła Karolina Dąbrowska z Krasińca, II Michalina Mosakowska z Węgrzynowa, III Julia Kocyła z Krasińca oraz ex aequo Mateusz Gach, również z Krasińca. Drugą kategorie wiekową – gimnazja - zdominowały płoniawianki. I miejsce zdobyła Patrycja Gromelska, II miejsce Dominika Mysiorska (obie z Płoniaw), III Monika Kałamańska z Krasińca i ex aequo Magdalena Sztankiewicz z Płoniaw. Nikt nie wyszedł jednak z pustymi rękoma, każdy z uczestników otrzymał dyplom.

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB