Sobota, 30 maja 2020. Imieniny Ferdynanda, Gryzeldy, Zyndrama

Pewna wygrana lidera

2014-05-09 08:33:25 (ost. akt: 2014-05-09 08:33:26)
Karniewianie w przekonujący sposób uporali się z Pokrzywnicą

Karniewianie w przekonujący sposób uporali się z Pokrzywnicą

Podziel się:

Podopieczni Waldemara Zająca wyciągnęli wnioski po ostatniej niespodziewanej porażce ze Świtem Baranowo. Tym razem nasz zespół po kontrolowanej grze przez 90 minut, wygrał na własnym boisku z niżej notowaną Pokrzywnicą 3-0. Bramki w tym spotkaniu strzelali: Krzysztof Pustoła, Marek Wawrzonkowski oraz Daniel Borucki.

Od samego początku Pełta ,,siadła" na rywala. Przed dłuższy okres zawodnicy Pokrzywnicy nie mogli wydostać się z własnej połowy boiska. Na pierwszego gola kibice musieli jednak czekać aż do 33. minuty meczu. Wtedy to zawodnicy w źółtych koszulkach popisali się ciekawą akcją, której zakończeniem było dośrodkowanie Pawła Dorockiego i bramką, którą strzelił wyróżniający się na placu gry Krzysztof Pustoła. Chwilę po wznowieniu gry na samodzielną akcję zdecydował się ten sam zawodnik, ale został sfaulowany w polu karnym przeciwnika, za co sędzia wskazał na 11. metr boiska. Rzut karny na bramkę zamienił Marek Wawrzonkowski. Później do głosu doszli goście, którzy dwukrotnie stworzyli sobie wyśmienite sytuacje do bramki kontaktowej, lecz nie potrafili tego wykorzystać. Pod koniec spotkania znów błysnął Pustoła. Po indywidualnej akcji wyłożył piłkę do niepilnowanego Boruckiego, a ten ze spokojem wykończył akcję, ustalając wynik na 3-0. Pełta utrzymała pozycję lidera i nadal dzielnie walczy o awans do ligi okręgowej.
do

WYNIK
Pełta Karniewo 3-0 (1-0) GKS Pokrzywnica
Bramki: Krzysztof Pustoła, Daniel Borucki, Marek Wawrzonkowski
Skład: Patryk Michalski - Grzegorz Książak (75" Łukasz Świętorecki ), Łukasz Kubik, Kamil Czajkowski, Daniel Borucki - Paweł Dorocki (65" Eugeniusz Malinowski ), Krzysztof Pustoła, Jacek Długołęcki, Jarosław Konop, Jacek Długołęcki - Kamil Pustoła (88'' Andrzej Śmieciński ), Jarosław Konop - Marek Wawrzonkowski (75" Seweryn Jackowski)

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB