Niedziela, 18 kwietnia 2021. Imieniny Apoloniusza, Bogusławy

Bieg i mnóstwo atrakcji

2014-05-23 09:34:35 (ost. akt: 2014-05-23 09:36:44)
Jedną z atrakcji był bieg sztafetowy

Jedną z atrakcji był bieg sztafetowy

Podziel się:

W Ośrodku Szkolenia i Wychowania Ochotniczych Hufców Pracy w Jaciążku zorganizowano dzień otwarty połączony z obchodami 10-lecia Polski w Unii Europejskiej. Pierwszą atrakcją był „Bieg do Europy”.

W biegu uczestniczyli reprezentanci takich placówek, jak: Zespół Szkół Nr 1 w Makowie Maz., Środowiskowy Hufiec Pracy w Ciechanowie, Hufiec Pracy w Mławie i Płońsku oraz oczywiście gospodarze. Każda z grup podczas biegu sztafetowego dołożyła wszelkich starań, aby stanąć tego dnia na najwyższym stopniu podium. Udało się to ostatecznie uczniom z makowskiej „jedynki”. Drugie miejsce zajęli uczestnicy z OSiW OHP w Jaciążku, zaś trzecie - mławianie. Wszyscy zwycięzcy zostali nagrodzeni.
Następnie w sali widowiskowej ośrodka odbyła się część oficjalna uroczystości. Po odśpiewaniu hymnu, jeden z wychowanków przywitał gości i zaprosił do obejrzenia pokazu slajdów pt. „Jaciążek wczoraj i dziś”. Dzięki temu można było podziwiać zmiany, jakie zaszły w ośrodku dzięki funduszom unijnym. Zaproszeni goście mogli również zajadać się daniami z każdego kraju należącego do Unii Europejskiej.
Tego dnia nie zabrakło także konkursu wiedzy o UE, pokazu umiejętności straży pożarnej i przede wszystkim wręczenia nagród. Na zakończenie zaproszono wszystkich na bigos i grochówkę.
Marlena Grzeszczak

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB