Niedziela, 18 kwietnia 2021. Imieniny Apoloniusza, Bogusławy

Rynek tętnił życiem

2014-05-23 09:40:40 (ost. akt: 2014-05-23 09:41:18)
Dla młodych makowian impreza była nie lada frajdą

Dla młodych makowian impreza była nie lada frajdą

Podziel się:

W sobotnie popołudnie wielu rodziców wraz ze swoimi pociechami udali się na makowski rynek, aby skorzystać z atrakcji, jakie przygotował Miejski Dom Kultury we współpracy z władzami miasta oraz Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej. Do samego wieczora słychać było tam śmiech dzieci oraz wesołą muzykę.

Wszystko to z okazji Międzynarodowego Dnia Rodzin, który przypada 15 maja, a dwa dni później obchodziliśmy go w Makowie pod hasłem „Postaw na rodzinę”.
Już przed rozpoczęciem festynu kolorowe namioty, wata cukrowa czy gry komputerowe przyciągnęły mieszkańców. Szybko okazało się, że zorganizowanie takiej imprezy było strzałem w dziesiątkę. Nikt nie mógł narzekać na brak dobrej zabawy. Młodzież rozrywkę znalazła przede wszystkim w grach komputerowych oraz budowaniu z drewnianych klocków ogromnych wież. Maluchy „szalały” zaś w miasteczku samochodowym i na dmuchanych zjeżdżalniach. Nie obyło się również bez malowania małych buziek. Dzięki temu cały rynek wypełnił się kotkami, motylkami a nawet „spider-manami”. A żeby było jeszcze radośniej, przygrywały zespoły Telepatia oraz Na ostatnią chwilę.
Marlena Grzeszczak

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB