Poniedziałek, 10 maja 2021. Imieniny Antoniny, Izydory, Jana

Dzień Dziecka i „Rowerem z Kurierem”

2014-05-28 09:11:57 (ost. akt: 2014-05-28 09:12:37)
Na dzieci czeka wiele atrakcji

Na dzieci czeka wiele atrakcji

Podziel się:

Już 1 czerwca od godz 16 na makowskim rynku najmłodsi mieszkańcy powiatu będą mogli „poszaleć” na plenerowej imprezie. Odbędzie się ona z okazji Dnia Dziecka.

Na dzieci czeka wiele atrakcji. Wspólnie z animatorami z MDK-u będą mogły spędzić czas w „strefie malucha”, gdzie mają czekać suche baseny, klocki, galeria pod chmurką, „skaczące piłki”. Zaplanowano też wiele konkurencji rekreacyjnych, m.in. stoisko animacji plastycznych, studio wizażu, „wędkę szczęścia”, konkursy i zabawy z PCK.
Odbędzie się również zabawa zorganizowana przez naszą redakcję pt. „Rowerem z Kurierem". Wystarczy zabrać ze sobą swoje dwa kółka i ruszyć po nagrody. Aby je zdobyć, należy jak najszybciej pokonać nasz tor przeszkód. Zapraszamy w trzech kategoriach wiekowych: przedszkolaki, klasy I-III oraz IV-VI szkół podstawowych.
Podczas pikniku odbędzie się również pokaz przygotowany przez młodzież realizującą projekt „Laboratorium nauki” i stoiska z eksperymentami dla dzieci. Na zakończenie wszyscy będą mogli spróbować swoich sił wokalnych w konkursie karaoke. Serdecznie zapraszamy!
Marlena Grzeszczak

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB