Czwartek, 13 maja 2021. Imieniny Agnieszki, Magdaleny, Serwacego

Każdy mógł znaleźć coś dla siebie

2014-06-11 10:33:18 (ost. akt: 2014-06-11 10:34:45)
Na scenie było - jak widać - radośnie

Na scenie było - jak widać - radośnie

Podziel się:

Uśmiechnięte, radosne i rozbawione – takie były dzieci podczas obchodów ich święta, zorganizowanych przez Gminny Ośrodek Upowszechniania Kultury w Różanie.

Impreza odbywała się w plenerze przed GOUK-iem. Najmłodsi przyszli ze swoimi rodzicami i starszym rodzeństwem. Przez pierwsze godziny przed zebranymi prezentowały się koła, które działają przy placówce, wystąpiła m.in. sekcja instrumentów dętych, klawiszowych i koło teatralne.
Później przyszedł czas na gry, konkursy i zabawy. Każdy znalazł dla siebie jakieś atrakcyjne zajęcie. Amatorzy bardziej statycznych rozrywek mogli pograć w szachy, warcaby, poobserwować niebo przez teleskop albo obejrzeć wystawę zdjęć wykonanych w technologii 3D. Z kolei dzieciaki o dynamicznym usposobieniu korzystały z trampoliny, basenu z kolorowymi piłeczkami, brały udział w przeciąganiu liny i skokach przez skakankę.
W ramach poczęstunku były pieczone nam miejscu gofry oraz naleśniki, podawane z owocami i bitą śmietaną. Podobno czas wszystkim bardzo szybko zleciał i mimo niesprzyjającej aury dzieciaki w dniu swego święta wspaniale się bawiły.
el

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB