Wtorek, 20 kwietnia 2021. Imieniny Agnieszki, Amalii, Czecha

Prawie 4 prom. za kierownicą

2014-07-03 07:59:45 (ost. akt: 2014-07-03 07:59:55)
Rekordzista minionego tygodnia „wydmuchał 3,8 prom.

Rekordzista minionego tygodnia „wydmuchał 3,8 prom.

Podziel się:

Na naszych drogach – plaga pijanych kierowców. Jeden wylądował na ogrodzeniu, inny rozbił się o przydrożną barierę ochronną.

W zeszłą sobotę ok. godz. 21 w Rakach (gm. Krasnosielc) 40-letni mieszkaniec tej gminy stracił panowanie nad seatem, którego prowadził i uderzył w ogrodzenie prywatnej posesji. - W toku dalszych czynności okazało się, że kierujący był w stanie nietrzeźwości. Miał 2,6 promila alkoholu w organizmie – informuje st. sierż. Monika Winnik, rzecznik prasowy makowskiej komendy policji.
Dzień później w samo południe w Rogowie (gm. Płoniawy-Bramura) doszło do kolejnej kraksy z udziałem pijanego. Jadący motocyklem mężczyzna z pow. przasnyskiego nie dostosował prędkości do warunków na drodze, co spowodowało, że stracił panowanie nad pojazdem i na łuku wylądował na barierze ochronnej. Został ranny, z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Badanie trzeźwości wykazało u niego 1,8 prom. alkoholu.
Rekordzista minionego tygodnia to 39-letni mieszkaniec gm. Karniewo, który na policyjny patrol natknął się w Łukowie (gm. Karniewo) w zeszłą niedzielę po godz. 17. Prowadzący renault „wydmuchał 3,8 prom. Okazało się także, że miał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.
Z kolei w Brzózach Dużych (gm. Rzewnie) przedwczoraj ok. godz. 1.30 wpadł 20-latek zamieszkały w tej gminie. Wynik kierowcy opla astry to 0,6 prom.
el

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. miłośnik makowskiej policji #1430765 | 46.114.*.* 3 lip 2014 09:45

    Ci ludzie po prostu naśladowali makowskich policjantów, którzy pijani rozbili się radiowozem o płot. Przykład płynie z góry. A tak przy okazji po ww. kolizji to ile przeprowadzono akcji "trzeźwy policjant" ?

    ! - + odpowiedz na ten komentarz