Czwartek, 22 kwietnia 2021. Imieniny Łukasza, Kai, Nastazji

Trzydniowe święto miasta

2014-07-12 12:00:00 (ost. akt: 2014-07-11 09:52:32)
Dni Różana zaplanowane są na 1,2 i 3 sierpnia

Dni Różana zaplanowane są na 1,2 i 3 sierpnia

Podziel się:

Zespół „Golden Life” zagra podczas tegorocznych Dni Różana. Zaplanowano też wiele innych atrakcji.

Święto gminy pod hasłem „Róż się do Różana” będzie się odbywać 1, 2 i 3 sierpnia. Gwiazda - grupa grająca rocka, pop, rap i country znana z hitów „Oprócz błękitnego nieba”, „Życie choć piękne tak kruche jest” czy „Kocham wolność” - wystąpi już na zakończenie zabawy – w niedzielę o 21.
Wcześniej jednak moc atrakcji. W piątek o 15 na boisku za halą sportową zostanie rozegrany Turniej Siatkówki Plażowej. Później impreza przeniesie się do Fortu nr 1, gdzie będzie miał miejsce Solowy Konkurs Tańca z Ogniem, a o godz. 22 rozpocznie się nocne zwiedzanie.
Drugiego dnia obchody Dni Różana zainicjowane zostaną już o godz. 7 Otwartymi Zawodami Wędkarskimi (nad Narwią przy moście), dwie godziny potem na boisku przy stadionie sportowym rozegrany zostanie Turniej Piłki Nożnej. Tam też o 15.30 odbędzie się Turniej Streetballa. Dla dzieci wystąpi The Clown Circus. Koncerty dadzą Stowarzyszenie Aktywnych Pań z Załuzia oraz zespoły „No To Co”, „D-Bomb” i „Hands Up”. O godz. 23.30 wystartuje zabawa taneczna z didżejem.
W niedzielę o godz. 10 zaplanowano Rodzinne Atrakcje nad Narwią, a w południe rozpocznie się Otwarty Bieg Uliczno-Przełajowy. Będzie też II Gala Motocyklowa z udziałem klubu MOTORBIKE z Makowa. Na rynku o 12.30 będą zmagać się szachiści, a o 16.30 odbędą się pokazy i turniej karate. Kabaret z konopi będzie zabawiał uczestników od godz. 17.30. Po Otwartym Turnieju Siłowym (godz. 19) burmistrz wręczy nagrody zwycięzcom rywalizacji. A na finał – „Golden Life”.
el

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB