Na finałach wojewódzkich

2014-07-18 08:36:41 (ost. akt: 2014-07-18 08:37:03)
Dekoracja zwycięzców po biegach

Podziel się:

Mateusz Gwiazda, uczeń klasy VI amelińskiej podstawówki, zajął wysokie 7. miejsce podczas finałów wojewódzkich w indywidualnych biegach przełajowych, natomiast Natalia Ryłka, zajęła 6. miejsce w tenisie stołowym.

Zawody odbyły się 29 kwietnia w Siedlcach. W finałach wojewódzkich indywidualnych biegów przełajowych, oprócz wcześniej wymienionego Mateusza Gwiazdy, udział wziął uczeń krasnosielckiego gimnazjum Marcin Rybacki, który zajął 33. miejsce na 66 startujących w swoim roczniku z całego województwa mazowieckiego.
Uczniowie z Amelina startowali również w finałach wojewódzkich w indywidualnym tenisie stołowym. Spośród 12 zawodniczek z całego województwa, 6. miejsce zajęła wyżej wymieniona Natalia Ryłka. Dobrze spisali się także chłopcy. Tenisiści Adrian Klik i Artur Larenta także wzięli udział w 58. Turnieju im. Janusza Strzałkowskiego, zajmując V i VI miejsce.