Niedziela, 20 stycznia 2019. Imieniny Fabioli, Miły, Sebastiana

Dwa śmiertelne wypadki w trzy dni

2014-07-26 09:19:43 (ost. akt: 2014-07-25 15:20:52)

Podziel się:

W Byszewie (gm. Karniewo) w zeszłym tygodniu w dwóch wypadkach zginęło dwóch mieszkańców naszego powiatu.

Mężczyzna z pow. pułtuskiego w zeszły czwartek ok. godz 15.30 w Byszewie (gm. Karniewo) włączał się do ruchu ciągnikiem rolniczym z podczepionym ładowaczem czołowym. Podczas tego manewru doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym fiatem seicento. Traktorem kierował 36-latek, a osobówkę prowadził 57-letni mieszkaniec gm. Karniewo.
- Na miejsce zdarzenia jako pierwsi przybyli policjanci z makowskiej drogówki. Natychmiast przystąpili do reanimacji nieprzytomnego kierowcy samochodu – relacjonuje st. sierż. Monika Winnik, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Makowie. Mimo kilkunastominutowej akcji mężczyzna zmarł.
Na razie wiadomo, że traktorzysta był trzeźwy. Resztę, na przykład to, czy ładowacz był prawidłowo przewożony, ma wykazać prokuratorskie dochodzenie.
Z kolei w ostatnią sobotę ok. godz. 19 także w Byszewie został potrącony rowerzysta. Doszło do tego, gdy jeden z dwóch jadących za nim motocyklistów zaczął go wyprzedzać. Wtedy cyklista – według wstępnych ustaleń mundurowych - skręcił w lewo wprost pod koła motocykla. - Karetka pogotowia ratunkowego zabrała go do szpitala w Makowie, gdzie po 4 godzinach zmarł – informuje mł. insp. Tomasz Łysiak, komendant powiatowy policji w Makowie.
Ofiara to 54-letni mieszkaniec gm. Karniewo, a motocyklem kierował 32-letni ciechanowianin.
el

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB