środa, 27 stycznia 2021. Imieniny Anieli, Juliana, Przemysława

Motory zawładną Dniami Różana

2014-07-28 08:17:23 (ost. akt: 2014-07-28 08:18:03)
To będzie kolejna impreza organizowana przez makowski klub motocyklowy

To będzie kolejna impreza organizowana przez makowski klub motocyklowy

Podziel się:

Nieformalny Klub Motocyklowy MOTORBIKE Maków Mazowiecki planuje zorganizować 3 sierpnia podczas Dni Różana II Galę Motocyklową. Przesłanie, jakie ma towarzyszyć tej imprezie, to integracja środowiska miłośników jednośladów z powiatu makowskiego i powiatów ościennych ze społeczeństwem.

Impreza ma zgromadzić nie tylko mieszkańców Makowa i Różana, ale motocyklistów z całej Polski. Całość rozpocznie się o godz. 12 od zbiórki motocyklistów na makowskim rynku. Stamtąd odbędzie się też uroczysty przejazd motocyklami do Różana. Następnie podczas festynu zorganizowanego z okazji święta miasta będzie można podziwiać wystawę motocykli zabytkowych, której towarzyszyć mają konkursy. W międzyczasie odbywać się będą pokazy udzielania pierwszej pomocy oraz akrobacji motocyklowej STUNT. Na chętnych czekać mają też darmowe przejażdżki motocyklowe.
MOTORBIKE przygotuje również poczęstunek dla motocyklistów, ale i również sympatyków „dwóch kółek”. Dodatkowo będą sprzedawane smycze okolicznościowe ze znakami metalowymi. - Robimy tę galę pod hasłem „Integracja motocyklistów ze społeczeństwem oraz integracja miasta Różan i Maków Mazowiecki”. Myślę, że impreza ta będzie bardzo udana – powiedział nam Krzysztof Myślak, członek klubu. Jak dodał, trzeba tylko trzymać kciuki, aby pogoda dopisała. -Zdajemy sobie sprawę z tego, że być może wielu ludziom motocykliści źle się kojarzą. Niektórzy uważają nas wręcz za szaleńców, ale jest tez duża rzesza ludzi dla których motocykle i wszystko co z nimi związane to wspaniała pasja. Na szczęście spotykamy się również z wieloma dowodami sympatii. Jest też zapewne grupa ludzi, dla których temat motocykli jest obojętny i ich szczególnie chcemy przekonać do wzięcia udziału w gali – zapraszał Krzysztof Myślak.
Marlena Grzeszczak

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB