W niedzielę 27 lipca mieszkanka Pabianic udała się na karniewski cmentarz. Będąc tam, zostawiła torebkę, a w niej dokumenty, telefon oraz – jak twierdzi - 110 tys. zł.
Kobieta, wychodząc po południu z cmentarza, zapomniała zabrać ze sobą rzeczy. O sprawie powiadomiła policję. Zgubę odnaleźli ludzie znajdujący się na cmentarzu. Dzięki pozostawionemu w torebce telefonowi, udało im się skontaktować z właścicielką. Kobieta odzyskała torebkę wraz z dokumentami oraz komórką, brakowało w niej natomiast – jak zaznaczyła właścicielka – pieniędzy w niebagatelnej kwocie 110 tys. zł. Osoby, które znalazły rzeczy, zarzekają się natomiast, że nie było wśród nich wcześniej wspomnianej kwoty. W sprawie toczone jest postępowanie wyjaśniające.
sz
sz
Komentarze (6) pokaż wszystkie komentarze w serwisie
Dodaj komentarz Odśwież
Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych
Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez
Bronisław #1460230 | 195.114.*.* 13 sie 2014 13:34
drobne na znicze wzięła... śmierdzi to na kilometr
!
odpowiedz na ten komentarz
zaskoczona #1459339 | 188.47.*.* 12 sie 2014 11:54
zacznijmy od tego, kto przy zdrowych zmysłach nosi ze sobą tyle kasy w gotówce, w torebce i jeszcze nie idzie dajmy na to do sklepu, notariusza itp a na cmentarz? to niedorzeczne i głupie... współczuję tym co znaleźli jej torebkę i wpakowali się w taki kanał, a pani od torebki powinna udowodnić ( wyciąg z konta, umowa sprzedaży mieszkania itp), że w ogóle taką kasę mogła posiadać
Ocena komentarza: warty uwagi (1) !
odpowiedz na ten komentarz
A to ciekawe.... #1454078 | 213.199.*.* 5 sie 2014 10:32
Bardzo ciekawe. Chyba bujda na resorach z ta kasą. Szkoda tylko ludzie, którzy tę torebkę znaleźli i oddali. Bądź tu dobrym, jak potem posądzą cię o przywłaszczenie takiej kasy.
Ocena komentarza: warty uwagi (1) !
odpowiedz na ten komentarz
wwcds #1452095 | 46.114.*.* 1 sie 2014 22:10
Czyżby nowy rodzaj oszustwa?
!
odpowiedz na ten komentarz
pokaż odpowiedzi (1)