Wtorek, 26 stycznia 2021. Imieniny Lutosława, Normy, Pauliny

W Czerwonce będzie się działo

2014-08-14 08:24:52 (ost. akt: 2014-08-14 08:30:07)
Zespół Jorrgus wystąpi w niedzielę od godz. 18

Zespół Jorrgus wystąpi w niedzielę od godz. 18

Podziel się:

Tegoroczne Dni Czerwonki odbędą się w dniach 23-24 sierpnia, a gwiazdą niedzielnego wieczoru będzie JORRGUS - zespół muzyczny disco polo, słynący z piosenek "Ja chce mieć żonę" czy "Mama Ci mówiła".

W sobotę coś dla siebie znajdą fani sportu, ponieważ o godz. 10 odbędzie się III Sołecki Turniej Piłki Nożnej o puchar wójta gminy Czerwonka. W niedzielę zaś trzeba nastawić się na dobrą zabawę festynową.
Wszystko rozpocznie się o godz. 13 programem artystycznym dla dzieci. Następnie wystąpi gościnnie kapela podwórkowa KAMRACI oraz ciechanowski klub karate Kyokushin. O godz. 15.30 rozpoczną się konkursy - m.in. rzut wałkiem na odległość dla kobiet czy rzut oponą na odległość dla mężczyzn. Zostanie sprawdzona również wiedza na temat rolnictwa.
Potem Czerwonka wypełni się motocyklami, co na tego typu festynach robi ogromne wrażenie oraz cieszy zwłaszcza tych najmłodszych. Od godz. 18 impreza zamieni się w koncert połączony z zabawą taneczną. Na scenie pojawią się zespoły Bl-ef, cygański TALIZMAN, młodzieżowy PROGRAF oraz gwiazda wieczoru - JORRGUS. Do północy zaś będzie można szaleć przy muzyce zespołu NUMBER ONE. Tradycyjnie pojawią się również darmowe atrakcję dla dzieci i dorosłych w postaci karuzel, zjeżdżalni dmuchanych czy trampolin.

Marlena Grzeszczak

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB