Wtorek, 24 listopada 2020. Imieniny Emmy, Flory, Romana

Podziękowaniom nie było końca

2014-09-19 12:00:00 (ost. akt: 2014-09-18 15:27:18)

Podziel się:

Po uroczystej sesji Rady Gminy w Młynarzach obyło się posiedzenie zarządu tutejszego oddziału związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP.

Jak podkreślają w urzędzie gminy, spotkania były szczególne ze względu na gości. Do Młynarzy przyjechali m.in.: wiceminister rolnictwa i rozwoju wsi Tadeusz Nalewajk, radny sejmiku województwa mazowieckiego Mirosław Augustyniak, starosta makowski Zbigniew Deptuła oraz proboszcz parafii w Sieluniu ks. Sławomir Mańkowski. W trakcie sesji, w której uczestniczyli, podejmowano uchwały w sprawie zmian w Wieloletniej Prognozie Finansowej Gminy Młynarze na lata 2014–2018 oraz zmian w budżecie. Podczas obrad gościom wręczono pamiątkowe podziękowania za „szczególne zaangażowanie w rozwój gminy oraz owocną współpracę”.
Po sesji rozpoczęło się uroczyste posiedzenie Zarządu Oddziału Gminnego OSP, w którym oprócz wiceministra, radnego, starosty i księdza uczestniczyli kierujący różnymi jednostkami straży pożarnej. Podziękowaniom nie było końca, otrzymał je na przykład Bogdan Łasica, zastępca komendanta miejskiego PSP w Warszawie – za nieodpłatne przekazanie samochodu renault mascott druhom z Sielunia.

el

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. janek #1488446 | 159.205.*.* 19 wrz 2014 14:05

    W ostatnich tygodniach na potęgę oddaje się do użytku gminne inwestycje, odbywają się niezliczone spotkania, na których nagradza się "zasłużonych", władza jednoczy się ze społeczeństwem i pochyla się na jego problemami. Szkoda, że wybory nie odbywają się przynajmniej raz na pół roku. Bylibyśmy powiatem mlekiem i miodem płynącym.

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz