Czwartek, 13 maja 2021. Imieniny Agnieszki, Magdaleny, Serwacego

Przyjęci w grono szkolnej społeczności

2014-10-03 12:00:00 (ost. akt: 2014-10-02 11:03:48)

Podziel się:

Pod koniec września nowo przybyli do Zespołu Szkół im. Żołnierzy Armii Krajowej w Makowie uczniowie zostali oficjalnie przyjęci do tutejszej społeczności.

Pasowanie przeszły pierwszaki z liceum i technikum. - Przedstawiciele klas pierwszych ślubowali na sztandar, że będą uczyć się i będą wierni swej szkole. Następnie pani dyrektor Rakowska wręczyła statuetkę dla najszybszego biegacza naszej szkoły, gratulujemy Darkowi Jabłońskiemu – pisze uczennica Ola Sowa.
W tak wyjątkowym, w szczególności dla „nowych”, czasie nie mogło zabraknąć części artystycznej. Rozpoczął ją występ zespołu szkolnego w składzie: Agata Witkowska – gitara akustyczna, Kacper Jakub Nowicki – gitara elektryczna, Mateusz Szczepański – bas, nauczyciel i opiekun grupy, Piotr Zalewski – perkusja. Zaprezentowali dwa utwory, śpiewała rusycystka Gabriela Szczyglak w towarzystwie uczniów.
Jak relacjonuje Ola, na zakończenie dyrektor podziękowała pani Cichowskiej za trud włożony w przygotowanie imprezy, a uczniom klas starszych - za przygotowanie ról i profesjonalne ich odegranie.
W uroczystościach uczestniczył wicestarosta Janusz Gójski, burmistrz Janusz Jankowski i Iwona Nosarzewska – przewodnicząca Rady Rodziców.
Oprac. el

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB