Czwartek, 13 maja 2021. Imieniny Agnieszki, Magdaleny, Serwacego

Bezpłatne konsultacje w GOUK-u

2014-10-08 12:56:26 (ost. akt: 2014-10-08 12:56:53)

Podziel się:

W różańskim Gminnym Ośrodku Upowszechniania Kultury został uruchomiony Lokalny Punkt Informacji.

Organizacje pozarządowe, grupy nieformalne, liderzy oraz aktywne społeczności mogą tu zasięgnąć informacji na temat źródeł finansowania organizacji na realizację zadań statutowych, dostępnych szkoleń, seminariów czy konferencji, aspektów prawnych, finansowych i organizacyjnych działania stowarzyszeń, fundacji i innych podmiotów ekonomii społecznej oraz tworzenia partnerstw lokalnych. Mogą liczyć też na pomoc przy opracowywaniu projektów.
LPI mieści się w budynku GOUK-u i funkcjonuje w każdy poniedziałek od godz. 8 do 12 oraz każdy piątek od godz. 16 do 20 lub w terenie po telefonicznym uzgodnieniu. Prowadzi go Aleksandra Warsztocka, konsultacje są bezpłatne.
Punkt działa w ramach projektu „Profesjonalni w działaniu - wdrożenie modelu współpracy administracji z organizacjami pozarządowymi w subregionie ostrołęckim”, realizowanego przez Stowarzyszenie Tradycyjnie Nowoczesnych dla Wsi w partnerstwie ze Stowarzyszeniem BORIS i gminą Długosiodło. Projekt potrwa do 30 czerwca 2016 r., czyli przez 2 lata. W pierwszym roku finansuje go Unia Europejska w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, zaś w kolejnym roku zostanie opłacony ze środków samorządu.
el

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB