Wtorek, 19 stycznia 2021. Imieniny Erwiny, Henryka, Mariusza

Fala kradzieży

2014-11-12 11:06:39 (ost. akt: 2014-11-12 11:07:10)

Autor zdjęcia: Policja

Podziel się:

Na stacji paliw w miejscowości Łaś (gm. Rzewnie) ktoś zatankował samochód i odjechał nie płacąc, a w Magnuszewie Dużym zginął towar wart 16 000 zł. W Makowskiem znów doszło do serii kradzieży.

Kierowca, który ukradł w poniedziałek 3 listopada paliwo poruszał się samochodem marki Volvo ciemnego koloru. Zatankował benzynę o wartości 300 zł i uciekł. Właściciel stacji, który poniósł starty, to mieszkaniec naszego powiatu.
Z kolei dzień później do rabunku doszło w Szczukach (gm. Płoniawy-Bramura). - Nieznany sprawca dokonał kradzieży roweru typu „damka” o wartości 400 zł na szkodę mieszkanki powiatu makowskiego – informuje sierż. Marek Grabowski z Komedy Powiatowej Policji w Makowie.
W zeszły piątek w Wegrzynowie (gm. Płoniawy-Bramura) z niezamkniętego pomieszczenia zginęły 2 prostowniki, szlifierka kątowa i wiertarka elektryczna warte 1500 zł. Następnie sprawca wybił szybę w oknie kontenera pełniącego funkcję biura, skąd zabrał laptop i szlifierkę kątową, których wartość oszacowano na 2300 zł.
Tego dnia do makowskiej komendy wpłynęło też zawiadomienie, że między 6 października a 7 listopada w Magnuszewie Dużym (gm. Szelków) z terenu budowy ukradziono oprzyrządowanie do kabin prysznicowych, które warte było 16 000 zł.
Z kolei na straty w wysokości 26,97 zł próbował narazić jeden z makowskich marketów mieszkaniec pow. ostrołęckiego. Mężczyzna został zatrzymany, gdy wynosił artykuły spożywcze. Dostał 300-złotowy mandat. Do tego zdarzenia doszło także w piątek
el

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB