Niedziela, 18 kwietnia 2021. Imieniny Apoloniusza, Bogusławy

Znowu te promile

2014-11-15 12:00:00 (ost. akt: 2014-11-13 08:40:16)

Autor zdjęcia: Zbigniew Woźniak

Podziel się:

9 listopada w miejscowości Malechy, gmina Karniewo, 22-letni mieszkaniec Płocka dokonał krótkotrwałego użycia pojazdu marki volkswagen golf i kierował nim w stanie nietrzeźwości. Miał ok. 2,7 prom. alkoholu w organizmie.

Natomiast w zeszły piątek w Byszewie (gm. Karniewo) kierująca volkswagenem passatem nie dostosowała prędkości do warunków ruchu i zderzyła się z fordem escortem. Ten samochód prowadził 64-letni mieszkaniec pow. makowskiego, znajdujący się w stanie po użyciu alkoholu (0,2 prom.). Zatrzymano mu prawo jazdy, a sprawczyni kolizji dostała mandat.
33-letni mieszkaniec naszego powiatu, jadący oplem corsą, wpadł we wtorek 4 listopada w Makowie. Jego wynik to 0,4 prom. Dzień później w Różanie patrol policji zatrzymał do kontroli 45-letniego mieszkańca pow. makowskiego, który kierował fiatem doblo. Badanie alkomatem wykazało 0,66 prom. alkoholu w organizmie. Nazajutrz w Karniewie na stróżów prawa natknął się 24-latek, także z naszego powiatu. Siedzący za kierownicą peugeota mężczyzna „wydmuchał” 1,34 prom.
- W dniu 8 listopada w Makowie Mazowieckim patrol policji zatrzymał do kontroli drogowej 42-letniego mieszkańca powiatu makowskiego, który kierował motorowerem, będąc w stanie nietrzeźwości – informuje Marek Grabowski. Jego wynik to 2,92 prom.
Dzień później w Starym Szelkowie na policyjny patrol natknął się inny mieszkaniec naszego powiatu. Badanie kierowcy volkswagena polo wykazało ponad 1,7 prom.
el

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. miłośnik policji #1548506 | 46.114.*.* 17 lis 2014 09:53

    "Siedzący za kierownicą peugeota mężczyzna " Do autora penalizowane jest PROWADZENIE POJAZDU w stanie nietrzeźwości lub po użyciu alkoholu, a nie siedzenie w takim stanie za kierownicą. A przy okazji zapytam jakie środki podjęła policja w walce przeciwko pijanym policjantom? Żeby w przyszłości nie dochodziło do sytuacji, że policjanci kończą jazdę radiowozem na ogrodzeniu w stanie nietrzeźwości.

    ! - + odpowiedz na ten komentarz