Czwartek, 13 maja 2021. Imieniny Agnieszki, Magdaleny, Serwacego

Kino wraca do czasów świetności

2014-11-26 11:57:42 (ost. akt: 2014-11-26 11:58:41)

Podziel się:

Ciekawy repertuar, nowoczesne efekty dźwiękowe oraz konkurencyjna cena biletów - to wszystko ściąga tłumy do makowskiego kina. W ubiegły piątek i sobotę na seansach pojawiło się 380 osób.

Biorąc pod uwagę ostatnie lata, to całkiem niezły wynik, który ma szanse stale się poprawiać. A to za sprawą kolejnych nowości, które są wyświetlane od 18 listopada do 3 grudnia na ekranie tutejszego kina. Odtwarzane w cyfrowej technologii są filmy "Bogowie" oraz "Miasto 44". Na pierwszy z nich można wybierać się o godz. 19, a na drugi o 16.30. Do tej pory w otwartym niedawno po gruntownej modernizacji Kinie Mazowsze można było obejrzeć "Pszczółkę Maję" , Głupiego i Głupszego bardziej", "7 krasnoludków ratuje śpiącą królewnę" oraz "Dzień dobry, kocham Cię".
Mieszkańcy z wyremontowanego kina wydają się być zadowoleni. „Byłam na Dzień dobry, Kocham Cię. W końcuu.. moi drodzy w końcu jest tak jak powinno. Fajny repertuar. Przychodzi dużo osób. Żyjemy! Szkoda tylko, że fotele takie niewygodne” – napisała jedna z internautek na naszym portalu www.kuriermakowski.pl.
Marlena Grzeszczak

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB