środa, 3 marca 2021. Imieniny Kingi, Maryna, Tycjana

Emeryt Gójski

2014-11-29 12:00:00 (ost. akt: 2014-11-28 09:32:37)

Podziel się:

Wicestarosta Janusz Gójski zdecydował się odejść na emeryturę. Jak wyznał, przygotowywał się do tej decyzji już wcześniej. Ale nie brakuje mu miłych wspomnień z 4 kadencji w roli wiceszefa powiatu.

Janusz Gójski od 1971 roku pracowął w naszym powiecie. Najpierw w Zespole Szkół, który obecnie nosi im. Żołnierzy Armii Krajowej. Tam nauczał przedmiotów zawodowych przez 2 lata. Dłużej jego przygoda trwała w Przedsiębiorstwie Mechanizacji Budownictwa "Zremb". Tam z pracownika produkcji Gójski awansował na kierownika wydziału obróbki mechanicznej, a następnie na dyrektora do spraw produkcji. W sumie było to 14 lat.
Później w Spółdzielni Motoryzacyjno-Transportowej w Makowie piastował funkcję wiceprezesa do spraw technicznych. Został wybrany także na dyrektora prywatnej już firmy po przedsiębiorstwie "Zremb".
W 1999 r. objał funkcję wicestarosty i tak pozostało aż do dziś. Warto też wspomnieć, że w latach 1990-1998 r. był radnym miasta Maków i radnym sejmiku woj. ostrołęckiego. - Chce podkreslić, że dla mnie to zawsze była praca społeczna. Nigdy nie pobierałem żadnych diet poza strukturą zawodową i samorządową - wyznał nam Gójski.
Jak się dowiedzieliśmy, wicestarosta pożegna się ze stanowiskiem, gdy tylko zostanie wybrany pełny nowy zarząd powiatu i odbędzię się pierwsza w rozpoczynającej się kadencji sesja rady powiatu. Janusz Gójski został przez mieszkańców po raz kolejny wybrany do jej składu. Tym samym nie żegna się całkiem z samorządem.
mg

Komentarze (3) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. pener #1590321 | 95.49.*.* 1 gru 2014 20:31

    Wicestarosta Janusz Gójski zdecydował się odejść na emeryturę. Większej bzdury nie mógł wymyślić. Tak się zdecydował na emeryturę jak Jankowski zdecydował, że nie chce być burmistrzem. Ojciec totalnej porażki SLD w powiecie uważa czytelników za kretynów.

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz