Wtorek, 20 kwietnia 2021. Imieniny Agnieszki, Amalii, Czecha

Ruszyły zapisy do przedszkoli

2015-01-29 12:00:00 (ost. akt: 2015-01-28 09:48:12)

Autor zdjęcia: Archiwum przedszkola

Podziel się:

Rozpoczęła się rekrutacja do makowskich przedszkoli na rok szkolny 2015/2016.

Informacje o zapisach pojawiły się na stronach internetowych placówek. - Prosimy wszystkich zainteresowanych rodziców o zgłaszanie się do przedszkoli w celu weryfikacji liczby dzieci, które wyrażają chęć korzystania z usług przedszkoli publicznych – czytamy. Jednocześnie dyrekcje informują, że maluchy z rocznika 2010 (5-latki) mają obowiązek przedszkolny, a te rok młodsze będą jemu podlegały od września.
- W piątek zamieściliśmy ogłoszenie i już pojawiły się pojedyncze osoby – mówiła wczoraj Anna Malinowska, dyrektor Publicznego Samorządowego Przedszkola nr 1 w Makowie Mazowieckim. Jeszcze nie wiadomo, ile powstanie tu oddziałów, to będzie zależeć od liczby zgłoszeń.
Dyrektor PSP nr 4 Małgorzata Milewska poinformowała, że w jej placówce rodzice zazwyczaj interesują się tematem, pytają o zapisy już od Nowego Roku, a po feriach zwykle przychodzi prawdziwy boom. - Na razie zapisujemy dzieci na listę, nie wydajemy jeszcze kart zgłoszeniowych – dodała. Rekrutacja potrwa do końca marca.
Już w zeszłym roku kierującymi makowskimi publicznymi przedszkolami zapewniali, że większych kłopotów z miejscami dla dzieci nie będzie. Teraz też nie powinno być z tym problemu.
el

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB