Wtorek, 19 stycznia 2021. Imieniny Erwiny, Henryka, Mariusza

E-mail: Bomba w urzędzie skarbowy

2015-02-06 12:00:00 (ost. akt: 2015-02-04 09:13:50)

Podziel się:

Wczoraj rano służby w naszym mieście „postawił na równe nogi” alarm bombowy w urzędzie skarbowym. Tak, jak w innych miejscowościach, w Makowie ładunku nie było.

Informacja przyszła na urzędowy adres poczty elektronicznej. Autor pisał w e-mailu o krótkiej treści zatytułowanym „Bomba”, że w urzędzie został podłożony ładunek z trucizną, wybuchnie i wszystkich pozabija. Na miejsce wezwano służby: policję, straż pożarną i pogotowie ratunkowe. Podjęto decyzję o nieewakuowaniu pracowników. - Był tam między innymi pirotechnik z naszej komendy. Sprawdzono pomieszczenia urzędu i przyległy teren i nie ujawniono materiałów wybuchowych – informuje sierż. Marek Grabowski z Komendy Powiatowej Policji w Makowie.
Naczelnik US Roman Gisztarowicz powiedział „Kurierowi”, że ten alarm utrudnił na jakiś czas pracę kilku osobom, w tym jemu samemu. Nie widział jednak realnego zagrożenia, tym bardziej, że to już nie pierwszy taki alarm w US.
Wczoraj rano maile z podobnymi groźbami trafiły także do urzędów w innych miastach, na przykład w Olsztynie i Łosicach (woj. mazowieckie) Tam również nie znaleziono żadnych bomb.
el

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB