Czwartek, 21 stycznia 2021. Imieniny Agnieszki, Jarosława, Nory

Wszyscy pijani. Do kierowania nikt się nie przyznawał

2015-03-05 12:23:12 (ost. akt: 2015-03-05 12:24:00)
Na początku żaden z czterech mężczyzn nie chciał się przyznać do kierowania volkswagenem

Na początku żaden z czterech mężczyzn nie chciał się przyznać do kierowania volkswagenem

Podziel się:

Czterech pijanych mężczyzn zastali przy samochodzie policjanci wezwani na miejsce wypadku. Na początku żaden nie chciał się przyznać do kierowania pojazdem.

Doszło do niego tydzień temu w miejscowości Stary Podoś (gm. Płoniawy-Bramura). - Wysłany na miejsce patrol zastał leżący w rowie rozbity pojazd marki volkswagen passat, w rejonie którego znajdowało się czterech mężczyzn w stanie nietrzeźwości – relacjonuje sierż. Marek Grabowski z makowskiej komendy policji. Nie było winnego, żaden z nich nie chciał przyznać się do prowadzenia samochodu.
Badanie alkomatem wykazało u 29-letniego mieszkańca pow. przasnyskiego 1,26 prom. Jako że miał złamaną nogę, najpierw udzielono mu pomocy medycznej, a później trafił do pomieszczenia dla osób zatrzymanych. Drugi, 26-latek, który „wydmuchał” 1,9 prom., z ogólnymi potłuczeniami i złamaną łopatką oraz kolejny 28-letni (jego wynik to ponad 2 prom.) również z ogólnymi potłuczeniami, trafili na obserwację do szpitala. Najwięcej szczęścia miał najbardziej pijany z nich - 28-latek - (2,44 prom.), któremu nic się nie stało. Został jednak zatrzymany w makowskiej komendzie policji. Ci trzej mężczyźni to także mieszkańcy powiatu przasnyskiego.
- W toku wykonywanych czynności jeden z nich, to jest 29-latek, przyznał się, że to on prowadził pojazd i spowodował wypadek – ujawnia sierż. Marek Grabowski. Jak się okazało, był już wcześniej karany za jazdę „na podwójnym gazie”.
el

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB