Niedziela, 17 stycznia 2021. Imieniny Antoniego, Henryki, Mariana

Życzenia, szampan i wspólne śpiewanie

2015-03-21 08:00:00 (ost. akt: 2015-03-18 12:23:25)

Podziel się:

Kobiety z gminy Płoniawy-Bramura mogły poczuć się wyjątkowo podczas imprezy zorganizowanej dla nich przez tamtejszy Gminny Ośrodek Kultury. Nie zabrakło kwiatów i życzeń od samorządowców.

Już po raz drugi panie z gminy Płoniawy-Bramura mogły swoje święto uczcić razem z płoniawskim GOK-iem. Wspólnie bawiło się około stu mieszkanek, które serdecznie przywitała szefowa ośrodka, Ewa Marmulewska. Następnie na scenie pojawił się sekretarz gminy, Kazimierz Białobrzeski oraz przewodniczący rady Zbigniew Tomaszewski - zgodnie złożyli paniom najserdeczniejsze życzenia. - Jest to święto, o którym nie powinien zapomnieć żaden mężczyzna, bo jaki byłby świat bez kobiet – mówił z uśmiechem Białobrzeski.
Następnie za zdrowie pań wzniesiono toast i wypito symboliczną lampkę szampana. Każda kobieta tego dnia otrzymała również od przedstawicieli samorządu kwiatka. Czas przy suto zastawionych stołach umilał dodatkowo montaż słowno-muzyczny, przygotowany przez grupę uczęszczającą na warsztaty muzyczne odbywające się w GOK-u. Potem można było podziwiać recital Marianny Jastrzębowskiej, która zaprezentowała się w utworach tj. "Być kobietą" czy "Za nami miłość" z filmu "Ojciec Chrzestny". Publiczność nagrodziła występ gromkimi brawami. Dalszą cześć imprezy goście spędzili przy rytmach disco polo w wykonaniu Włodzimierza Żeglińskiego.

Marlena Grzeszczak

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB