Piątek, 18 czerwca 2021. Imieniny Elżbiety, Marka, Pauli

Różańska szkoła kusi gimnazjalistów

2015-04-10 12:00:00 (ost. akt: 2015-04-09 14:10:26)

Podziel się:

W trakcie Tygodnia Zawodowca Zespół Szkół w Różanie odwiedzili i zwiedzili miejscowi gimnazjaliści oraz ich koledzy z Czerwonki, Szelkowa, Rzewnia i Młynarzy.

Zapraszając młodzież, placówka zachęca do wybrania jej jako kolejnego etapu kształcenia. Młodzi goście z opiekunami obejrzeli szkołę i zapoznali się z kształceniem praktycznym z zawodach: technik mechanizacji rolnictwa, technik pojazdów samochodowych, technik budownictwa i mechanik pojazdów samochodowych. - Uczniowie mieli okazję zobaczyć zajęcia swoich starszych kolegów, mogli m.in. siąść za kierownicą samochodu i wraz z instruktorem jeździć po placu manewrowym – opisuje szkolna redakcja. Zostali też ugoszczeni słodkim poczęstunkiem ufundowanym przez Radę Rodziców. - Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia naszej szkoły i podjęcia w niej nauki – zachęca społeczność ZS.
Przypomnijmy, że oprócz wymienionych profesji można tu podjąć naukę w kierunku: technik mechatronik, technik logistyk i technik obsługi turystycznej, a także w szkole wielozawodowej jako: kucharz, fryzjer, piekarz, elektryk, cukiernik, krawiec, blacharz samochodowy, sprzedawca, rolnik, ślusarz, wędliniarz, stolarz, kamieniarz, blacharz, betoniarz-zbrojarz, murarz-tynkarz, mechanik operator pojazdów i maszyn rolniczych, monter konstrukcji budowlanych, monter sieci instalacji i urządzeń sanitarnych, monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie, operator obrabiarek skrawających oraz elektromechanik pojazdów samochodowych. W LO są klasy z rozszerzeniem: strażackim, farmaceutyczno-medycznym, turystyczno-krajoznawczym i dziennikarskim.
el

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. makow maz #1710483 | 151.248.*.* 11 kwi 2015 19:57

    Różan górą super.

    ! - + odpowiedz na ten komentarz