Czwartek, 13 maja 2021. Imieniny Agnieszki, Magdaleny, Serwacego

Zawodnicy z MKKK SHINKYOKUSHIN na podium

2015-04-14 12:00:00 (ost. akt: 2015-04-09 14:37:06)

Podziel się:

W niedzielę 22 marca odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików i Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego w Karate Kyokushin w Ostrołęce. Zawodnicy przyjechali z czterech województw: mazowieckiego, warmińsko–mazurskiego, podlaskiego i lubelskiego.

W turnieju startowało dwóch karateków reprezentujących MKKK SHINKYOKUSHIN RÓŻAN: Krzysztof Modzelewski (młodzik) i Karol Ogonowski (junior młodszy), zajmując zgodnie trzecie miejsca w swoich kategoriach.
- Jestem bardzo zadowolony ze startu zawodników w tak prestiżowych zawodach. Po sukcesie miesiąc temu na Mistrzostwach Mazowsza (Krzysiek jest wicemistrzem Mazowsza, a Karol zajął wtedy 3. miejsce red.), te dwa puchary dobrze wróżą na przyszłość. Postęp jest widoczny, gdyż w tamtym roku Karol nie startował w tych zawodach, a Krzysiek na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Zamościu nie stanął na podium. Treningi w Różanie i ciągłe wyjazdy na sparingi do Ostrołęki i Warszawy, udział chłopaków w seminariach, ostatnio z Mistrzem Świata Kunihiro Suzuki, przynoszą efekty. Niebawem następna edycja Mazowieckiej Ligi Karate, gdzie wystąpią ich młodsi koledzy i koleżanki z roczników 2004-2007. Jak widać, nie odpuszczamy” – mówi sempai Marian Zając, instruktor MKKK SHINKYOKUSHIN w Różanie i Makowie Mazowieckim.
Jeśli chodzi o makowian, to uplasowali się tuż za strefą medalową. W kumite Łukasz Kacprzycki (junior mł.) i Ewelina Kobylińska (juniorka mł.) zajęli miejsca 5-7, a Michał Nienałtowski w kategorii kata przeszedł do finałowej ósemki.
Oprac. dk

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB