środa, 3 marca 2021. Imieniny Kingi, Maryna, Tycjana

Perfekcyjna Pani Domu zmienia "Wiatrak"

2015-04-15 09:53:04 (ost. akt: 2015-04-15 09:53:06)

Podziel się:

Zaledwie 16 km od Makowa w miejscowości Boby (pow. pułtuski) zagościła Małgorzata Rozenek. Przybyła z odsieczą aby uratować znany w u nas hotel "Wiatrak". Wszystko to będzie można oglądać już niebawem w programie "Piekielny Hotel".

Program ten jest emitowany od lutego br. na antenie stacji TVN. Małgorzata Rozenek (znana przede wszystkim z cyklu "Perfekcyjna Pani Domu") pojawia się na zaproszenie właścicieli hoteli, do których goście trafiają tylko przez przypadek albo wcale. "Rozenek odpowiedzi na niepowodzenie będzie szukała zarówno wśród obsługi, jak i w samym obiekcie. Nic nie umknie jej uwadze, gdyż jak wiadomo diabeł tkwi w szczegółach. Zajrzy do pokoi, pod dywany, na zaplecze, weźmie pod lupę zapuszczone łazienki, niekompetentnych pracowników, a także nietrafione działania marketingowe i promocyjne. Wszystko po to, by pokazać właścicielom kierunek zmian, które uchronią biznes przed bankructwem oraz zamienią hotel w przyjazne i przytulne miejsce, do którego z przyjemnością wraca się na kolejny pobyt. Sprawdzi przyczyny niepowodzenia biznesu i zasugeruje zmiany, które na nowo przyciągną gości " – możemy przeczytać na stronie programu.
Rewolucje w położonym na granicy powiatów makowskiego i pułtuskiego hotelu już się rozpoczęły, Małgorzata Rozenek przemierzała okolice, aby dowiedzieć się, jak mieszkańcy oceniają wizerunek "Wiatraka".
Marlena Grzeszczak

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB