Wtorek, 19 stycznia 2021. Imieniny Erwiny, Henryka, Mariusza

Trzy dni, trzy kolizje

2015-04-15 09:54:26 (ost. akt: 2015-04-15 09:54:34)

Podziel się:

W ciągu trzech dni – w środę, czwartek i piątek doszło do trzech kolizji, w których uczestniczyli mieszkańcy naszego powiatu.

Jedna miała miejsce na terenie pow. przasnyskiego na trasie Jednorożec – Drążdżewo. Ok. godz. 9 w czwartek 9 kwietnia 23-letni mieszkaniec powiatu przasnyskiego podróżujący mercedesem nieprawidłowo skręcał w lewo. - Jadący za nim samochodem marki Kia Ceed 36-letni mieszkaniec powiatu makowskiego, chcąc uniknąć zderzenia, wjechał do rowu i uderzył w drzewo – podaje Komenda Powiatowa Policji w Przasnyszu. Na szczęście nikomu nic się nie stało.
Z kolei wymuszenie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną dwóch kolizji, do których doszło w zeszłym tygodniu na terenie naszego powiatu. W środę 8 kwietnia w Młodzianowie (gm. Płoniawy-Bramura) pierwszeństwa przejazdu nie udzielił mieszkaniec pow. makowskiego, poruszający się oplem vectrą, w wyniku czego zderzył się z citroenem. Ten samochód prowadził warszawianin. Na sprawcę stłuczki nałożono mandat w wysokości 250 zł.
Tyle samo ma zapłacić mieszkanka naszego powiatu kierująca renault. Kobieta nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu w Różanie w piątek 10 kwietnia. Doprowadziła do kolizji z renault, którym jechał mężczyzna zamieszkały również w Makowskiem.
el

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB