Układali puzzle na czas

2015-05-02 12:00:00 (ost. akt: 2015-04-28 13:16:01)

Podziel się:

Drużynowe zmagania w układaniu puzzli na czas odbyły się w niedzielne popołudnie 19 kwietnia w Gminnym Ośrodku Kultury w Krasnosielcu.

Po raz pierwszy takie rozgrywki zostały zorganizowane w 2014 r. Wówczas wzięło w nich udział 11 drużyn, a w tym – o 2 mniej. Wystartowały w jednej kategorii, czyli układaniu puzzli z 260 elementów, choć do dyspozycji były też takie o połowę większe.
- „Popołudnie z puzzlami”, to konkurs odbywający się w ramach kampanii „Postaw na rodzinę”. Z przyjemnością gościliśmy całe rodziny i grupy przyjaciół młodszych i starszych. W miłej atmosferze i przy dźwiękach muzyki wszyscy dzielnie walczyli o zwycięstwo – relacjonuje GOK na swojej stronie internetowej.
Pierwsze miejsce z wynikiem 26 minut zajął team składający się z jednej osoby dorosłej i trzech dziewczynek. Były to: Aleksandra Szewczak (9 lat), Aleksandra Pichała (8 lat), Julia Grabowska (8 lat) oraz Marta Szewczak. Drugą lokatę zajęła drużyna koleżanek w wieku 13-14 lat: Aneta Ptak, Barbara Szewczak, Karolina Ferenc i Aleksandra Rogala z wynikiem 29 minut. A trzecia pozycja przypadła drużynie w składzie: Weronika Wronowska (10 lat), Wioleta Pieńkosz (15 lat), Sylwia Wronowska (16 lat) i Natalia Wronowska (18 lat). Jak zapewnia GOK, najlepszy wynik z ubiegłego roku został poprawiony.
- Zapraszamy wszystkich miłośników układanek do intensywnych treningów. Kolejne edycje potyczek z puzzlami przed nami – zapowiada ośrodek kultury.