środa, 24 października 2018. Imieniny Arety, Marty, Marcina

Trzy medale dla Makowa

2015-05-10 12:00:00 (ost. akt: 2015-05-07 11:59:50)

Podziel się:

26 kwietnia w Radzyminie odbyła się II w tym roku edycja Mazowieckiej Ligi Karate dla roczników 2003-2007. Organizatorem był OZK Województwa Mazowieckiego, a zawodnicy występowali w kategorii kumite.

Impreza przyciągnęła małych sportowców, ich rodziców i wielu zaciekawionych kibiców. W rywalizacji wzięło udział 156 karateków z 13 mazowieckich klubów z organizacji: WKO, IKO, KWF. „Ekipa MKKK licząca 11 zawodników zdobyła osiem medali i zajęła drużynowo 5. miejsce. Duży udział mieli w tym zawodnicy z Makowa, którzy na troje startujących zajęli trzy miejsca na podium” – relacjonuje sempai Marian Zając z MKKK SHINKYOKUSHIN.
Co ciekawe III kolejka ligi odbędzie się 14 czerwca w Makowie. Zajęcia dla karateków w naszym mieście odbywają się we wtorki i czwartki o godz. 17 w sali „Ogólniaka”
dk

WYNIKI ZAWODNIKÓW MKKK SHINKYOKUSHIN
1. miejsce: Iza Piskorek (Ostrołęka), Daria Młotkowska (Maków. Maz.)
2. miejsce: Zofia Szponar (Maków Maz.), Kacper Subczyński (Ostrołęka), Hubert Kraska (Goworowo)
3. miejsce: Rafał Łuba (Ostrołęka), Sebastian Kraska (Goworowo), Filip Szymański (Maków Maz.)