Czwartek, 21 stycznia 2021. Imieniny Agnieszki, Jarosława, Nory

Polecamy: Muzycy w oryginalnej formie

2015-05-08 13:58:05 (ost. akt: 2015-05-08 15:07:04)

Podziel się:

To trzeba zobaczyć. Tylko do 14 maja w Miejskim Domu Kultury w Przasnyszu swoje prace pokazują twórcy skupieni wokół Pracowni Batiku MAMUT.

Jim Morrison, Steven Tyler, Ray Charles, Carlos Santana i inni. Na wystawie zobaczycie portrety znanych postaci ze świata muzyki wykonane w technologii batiku. Tym terminem określa się oryginalny sposób wytwarzania barwnych tkanin przy pomocy wosku oraz wielokrotnego nakładania barwników do tkanin. Wszystkie prace powstały podczas zajęć Pracowni Batiku MAMUT działającej w Miejskim Domu Kultury w Przasnyszu pod opieką instruktora plastyki Tomasza Jakubowskiego. Grupa składa się obecnie z kilkunastu osób.

Wystawa pokazywana była do tej pory w Przasnyszu, Lublinie, Warszawie, Serocku, Chorzelach, Ciechanowie, Mławie, Żurominie i Lidzbarku.

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Marlena Grzeszczak,Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB