Niedziela, 28 sierpnia 2016. Imieniny Adeliny, Erazma, Sobiesława

Makowianka bez korony

2015-05-13 12:00:51 (ost. akt: 2015-05-13 12:02:15)

Podziel się:

W meczu 24. kolejki o mistrzostwo ligi okręgowej seniorów Makowianka przegrała w Ostrołęce z miejscową Koroną 1-4. Bramkę dla naszego zespołu zdobył Łukasz Pragacz.

Mecz świetnie rozpoczął się dla naszej drużyny. Jako pierwsi wyszliśmy na prowadzenie za sprawą Łukasza Pragacza po kwadransie gry. Niespełna dwóch minut potrzebowali jednak gospodarze, aby wyrównać. Mimo wątpliwości co do całego przebiegu akcji, gdzie zdaniem części obserwatorów faulowany był zawodnik Makowianki, Michał Nosek zdobył bramkę na 1-1. W 33. minucie Ostrołęka objęła prowadzenie, znów po kontrowersyjnym zagraniu. Według wielu bramka strzelona przez Piotra Kamionowskiego padła z pozycji spalonej. Jeszcze przed przerwą dobrą sytuację do wyrównania zmarnował Rafał Obłudka.
Rozgrywający dobre zawody piłkarze ostrołęckiej Korony dziesięć minut po przerwie dołożyli kolejne trafienie, autorstwa Pawła Dzbeńskiego, a wynik na kwadrans przed zakończeniem ustalił Piotr Karczewski.
do

Wynik
Korona Ostrołęka 4-1 (2-1) MKS Makowianka Maków Maz.
Bramki: Nosek 17., P. Kamionowski 33., Dzbeński 54., Karczewski 73. - Ł. Pragacz 15.

Makowianka: Jankowski - Grabowski (86. Kaczmarczyk), Ł. Pragacz, Bułkowski, Kozon - Obłudka, Koneckowicz, Galik (80. Różycki), Pawlak - Poniatowski (76. Szwejk), Ciak (70. Stasiak)