Niedziela, 18 kwietnia 2021. Imieniny Apoloniusza, Bogusławy

Przegląd Zespołów Rockowych

2015-05-15 12:59:12 (ost. akt: 2015-05-20 14:54:55)

Podziel się:

Urząd Miejski w Makowie Mazowieckim oraz Stowarzyszenie Małe Księstwo Makowskie zaprasza do udziału w "MakMuzie" I Przeglądzie Zespołów Rockowych.

Impreza ma odbyć się 13 czerwca 2015 r. na scenie w Parku Sapera w Makowie Mazowieckim. Konkurs jest niepowtarzalną okazją, aby zaprezentować swoje umiejętności przed profesjonalnym Jury i zdobyć atrakcyjne nagrody. Zgłoszenia przyjmowane są do 8 czerwca br.
"MakMuza" jest konkursem przeznaczonym dla amatorskich, nieznanych szerszej publiczności grup muzycznych z całego regionu. Pod pojęciem grupy amatorskiej rozumiany jest band, który nie ma podpisanego kontraktu płytowego, a muzyka nie jest jego głównym źródłem utrzymania. Dla zespołów przewidziane są nagrody pieniężne ufundowane przez Władze Miasta oraz Stowarzyszenie Małe Księstwo Makowskie. Uwagi oraz wszelkie pytania można zgłaszać za pośrednictwem adresu e-mail: daniel.zeglinski@makowmazowiecki.pl bądź pod numerem telefonu: (29) 717 10 02
mg

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć:kliknij Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Pomogę: Marlena Grzeszczak

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB