Poniedziałek, 18 stycznia 2021. Imieniny Beatrycze, Małgorzaty, Piotra

I Komunia u Brata Alberta

2015-05-30 12:00:00 (ost. akt: 2015-05-27 10:55:41)

Podziel się:

W Niedzielę Zesłania Ducha Świętego (24 maja) w kościele makowskiej parafii pw. Świętego Brata Alberta miała miejsce uroczystość I Komunii Świętej. 57 dzieci po raz pierwszy przyjęło Pana Jezusa do swoich serc.

Na to wydarzenie trzecioklasiści czekali przez cały rok, pilnie ucząc się katechizmu. Tego dnia w białych albach udali się na uroczystą msze świętą, którą celebrował ks. Krzysztof Biernat, proboszcz parafii. Towarzyszyła temu przepiękna dekoracja kościoła. Dzieci wraz z rodzicami złożyły w darze obraz Matki Bożej Częstochowskiej, a na koniec otrzymały pamiątkowe, oprawione w drewniane ramki obrazki. Nie zabrakło też pamiątkowych zdjęć i nagrania. Po mszy tradycyjnie dzieci udały się wraz ze swoimi rodzicami i gośćmi na rodzinne przyjęcia.

Marlena Grzeszczak


Czytaj e-wydanie
Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć:kliknij Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Pomogę: Marlena Grzeszczak
 


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB