Niedziela, 7 marca 2021. Imieniny Flicyty, Kajetana, Pauli

W Fabryce Lizaków i Muzeum Ewolucji

2015-05-28 12:00:00 (ost. akt: 2015-05-27 10:57:19)

Podziel się:

"Misie" i "Wiewiórki" z Przedszkola Samorządowego nr 4 w Makowie Mazowieckim udały się na wycieczkę do Warszawy. Atrakcji i dobrej zabawy nie brakowało.

Wyjazd rozpoczęto na słodko, bo od pobytu w Fabryce Lizaków – sklepie pełnym słodkich drobiazgów. Dzieci mogły obserwować proces powstawania słodkości. Każde dziecko z gotowej masy uformowało lizaka, za co otrzymało Certyfikat Małego Cukiernika.
Następnie wycieczkowicze udali się na spacer po warszawskiej starówce. Podziwiano tam m.in. Zamek Królewski, Kolumnę Zygmunta, dzwon spełniający życzenia, a także panoramę Wisły. Ostatnim punktem wycieczki była wizyta w Muzeum Ewolucji, zlokalizowanym w Pałacu Kultury i Nauki. Tam oglądano wystawę dinozaurów. Maluchy z wielkim zainteresowaniem słuchały przewodnika i podziwiały ogromne szkielety.
Marlena Grzeszczak


Czytaj e-wydanie
Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć:kliknij Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Pomogę: Marlena Grzeszczak
 


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB