Poniedziałek, 18 stycznia 2021. Imieniny Beatrycze, Małgorzaty, Piotra

Wystąpili w roli belfrów

2015-05-29 12:00:00 (ost. akt: 2015-05-27 11:05:29)

Podziel się:

Uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej w Czerwonce wcielili się w rolę nauczycieli wychowania przedszkolnego. Pod opieką dorosłych pedagogów prowadzili zajęcia z maluchami.

Wszystko to odbyło się ramach realizacji projektu „Moja przyszłość”, realizowanego przez szkołę. Uczniowie klasy VI wzięli udział w cyklu zajęć prowadzonych od grudnia 2014 r. do marca br. 24–osobowa grupa uczestników projektu podzielona została na 3 podzespoły, które miały odmienne zadania we współpracy z dziećmi z oddziałów przedszkolnych przy PSP w Czerwonce.
W ramach realizacji zajęć z zakresu doradztwa zawodowo–edukacyjnego uczniowie między innymi poznawali różnorodność świata zawodów, która jest niezbędna do podejmowania decyzji związanych z procesem edukacji i wyborem zawodu. Projekt „Duży uczy małego” miał na celu głównie możliwość wcielenia się przez uczniów klasy VI w rolę nauczycieli wychowania przedszkolnego. Pod opieką dwóch pedagogów prowadzili zajęcia z dziećmi w wieku 3 i 4 lat. Opiekunem i pomysłodawcą projektu, a także osobą prowadzącą zajęcia z zakresu doradztwa zawodowo–edukacyjnego była Małgorzata Gogolewska–Tośka.
Marlena Grzeszczak

Czytaj e-wydanie
Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć:kliknij Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Pomogę: Marlena Grzeszczak
 


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB